· Start → Competiţii: Datele competitiei ; Ajutor ;

Datele competitiei: International Champions PRO league
Alias :    International Champions PRO league
La :    Echipa mare
Data incepere :    05-07-2019 16:00:00
Numărul de echipe :    128
Runde :    13
Inceputul fazei eliminatorii :    7
Grupe :    32

Câştigătorul competiţiei



FC POLY TIMISOARA





FAPESA RACING TEAM



Grupe
GRUPA 1
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Kolopetinitsa 16 34 - 4 (+30) 6 5 1 0
 MIKI FC 1969 13 38 - 10 (+28) 6 4 1 1
 tifon de munro 6 10 - 38 (-28) 6 2 0 4
 Maximum 0 0 - 30 (-30) 6 0 0 6
GRUPA 2
Numele echipei PTS F-A P W D L
 AQUAE FLAVIAE 16 17 - 0 (+17) 6 5 1 0
 Schinkelkade 13 31 - 19 (+12) 6 4 1 1
 A.C. Lake Baikal 3 14 - 24 (-10) 6 1 0 5
 Evangelista S.C. 3 12 - 31 (-19) 6 1 0 5
GRUPA 3
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Xanthi FC 13 42 - 23 (+19) 6 4 1 1
 Cromos prá Troca 12 29 - 21 (+8) 6 4 0 2
 F.C. AMIC 10 41 - 27 (+14) 6 3 1 2
 Shirma 0 16 - 57 (-41) 6 0 0 6
GRUPA 4
Numele echipei PTS F-A P W D L
 AC Milan 1899 16 32 - 3 (+29) 6 5 1 0
 Freitagplan 13 41 - 14 (+27) 6 4 1 1
 Texas 4 9 - 34 (-25) 6 1 1 4
 Aliaga FC 1 7 - 38 (-31) 6 0 1 5
GRUPA 5
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Galatasaray 12 33 - 19 (+14) 6 4 0 2
 WPM Hustlers 12 33 - 21 (+12) 6 4 0 2
 FC Christkindl 12 31 - 27 (+4) 6 4 0 2
 Jászberényi Lehel... 0 9 - 39 (-30) 6 0 0 6
GRUPA 6
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Independiente Santa fe 15 31 - 19 (+12) 6 5 0 1
 Drusti 9 21 - 18 (+3) 6 3 0 3
 FC Vinc 9 23 - 23 (0) 6 3 0 3
 zwaagwesteinde 3 8 - 23 (-15) 6 1 0 5
GRUPA 7
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Adriatica 18 64 - 17 (+47) 6 6 0 0
 Baile Atha Cliath 12 43 - 24 (+19) 6 4 0 2
 IK Zvaigznes 3 15 - 44 (-29) 6 1 0 5
 BUCARAMANGA FC. 3 13 - 50 (-37) 6 1 0 5
GRUPA 8
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Millonarios F.C.R. 15 57 - 23 (+34) 6 5 0 1
 SW Harelbeke 12 40 - 23 (+17) 6 4 0 2
 Phenomen 6 25 - 46 (-21) 6 2 0 4
 chinarro´s club 3 21 - 51 (-30) 6 1 0 5
GRUPA 9
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Boneco F. C. 15 54 - 21 (+33) 6 5 0 1
 P.F.C. LA RÚA 15 33 - 13 (+20) 6 5 0 1
 NK Species 4 16 - 39 (-23) 6 1 1 4
 The Margarita FC 1 16 - 46 (-30) 6 0 1 5
GRUPA 10
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Bierpower 12 40 - 20 (+20) 6 4 0 2
 Blue Lions 12 38 - 21 (+17) 6 4 0 2
 C.D. Tenerife 6 27 - 33 (-6) 6 2 0 4
 TSV Spalt 6 18 - 49 (-31) 6 2 0 4
GRUPA 11
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Tigres.F.C 18 59 - 4 (+55) 6 6 0 0
 KILLERS F.C 12 44 - 23 (+21) 6 4 0 2
 英俊潇洒一表人才 6 13 - 51 (-38) 6 2 0 4
 Šumbar team 0 8 - 46 (-38) 6 0 0 6
GRUPA 12
Numele echipei PTS F-A P W D L
 goleadores 15 40 - 9 (+31) 6 5 0 1
 Fc Bělidla 9 20 - 26 (-6) 6 3 0 3
 Tufoil FC 6 27 - 39 (-12) 6 2 0 4
 the Jennys 6 24 - 37 (-13) 6 2 0 4
GRUPA 13
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Jnvorio F.c. 18 50 - 10 (+40) 6 6 0 0
 Junior Dinosaurs 9 41 - 39 (+2) 6 3 0 3
 King David 9 29 - 31 (-2) 6 3 0 3
 Los rayos 0 20 - 60 (-40) 6 0 0 6
GRUPA 14
Numele echipei PTS F-A P W D L
 FAPESA RACING TEAM 16 21 - 4 (+17) 6 5 1 0
 Colo-Colo 10 23 - 15 (+8) 6 3 1 2
 Les ARAVIS 6 10 - 19 (-9) 6 2 0 4
 FK Žalgiris 3 14 - 30 (-16) 6 1 0 5
GRUPA 15
Numele echipei PTS F-A P W D L
 fc stadlkirchen 16 29 - 7 (+22) 6 5 1 0
 Supercampeones 10 19 - 20 (-1) 6 3 1 2
 Anillos de Oro 9 35 - 35 (0) 6 3 0 3
 BJD Panthers 0 11 - 32 (-21) 6 0 0 6
GRUPA 16
Numele echipei PTS F-A P W D L
 EL FRONTON 13 25 - 15 (+10) 6 4 1 1
 FC POLY TIMISOARA 11 18 - 9 (+9) 6 3 2 1
 Pampers United 10 35 - 14 (+21) 6 3 1 2
 Šumari 0 4 - 44 (-40) 6 0 0 6
GRUPA 17
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Juventud Antoniana 15 36 - 9 (+27) 6 5 0 1
 nyampa-zampa 15 35 - 14 (+21) 6 5 0 1
 Balkis 3 14 - 37 (-23) 6 1 0 5
 Guadalajara 3 18 - 43 (-25) 6 1 0 5
GRUPA 18
Numele echipei PTS F-A P W D L
 comeon 15 37 - 14 (+23) 6 5 0 1
 C.D. GESVER 13 25 - 19 (+6) 6 4 1 1
 Choricuas 7 7 - 16 (-9) 6 2 1 3
 harcosok63 0 9 - 29 (-20) 6 0 0 6
GRUPA 19
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Nakhon Si Thammarat 18 37 - 10 (+27) 6 6 0 0
 pinkipoje 12 23 - 13 (+10) 6 4 0 2
 New York Leopards 3 16 - 32 (-16) 6 1 0 5
 Defensor Lima 3 7 - 28 (-21) 6 1 0 5
GRUPA 20
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Nazaret 18 44 - 3 (+41) 6 6 0 0
 Torpedo Epsilon 12 30 - 26 (+4) 6 4 0 2
 WP Olkankolkka 6 24 - 33 (-9) 6 2 0 4
 Flamengo 0 0 - 36 (-36) 6 0 0 6
GRUPA 21
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Struer F.C. 18 41 - 4 (+37) 6 6 0 0
 Stroelers 12 33 - 15 (+18) 6 4 0 2
 CimediRapaUTD 6 17 - 20 (-3) 6 2 0 4
 left united 0 1 - 53 (-52) 6 0 0 6
GRUPA 22
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Peon Ocho F.C 18 47 - 10 (+37) 6 6 0 0
 Energia 12 15 - 20 (-5) 6 4 0 2
 A.S.Fidanken 6 19 - 24 (-5) 6 2 0 4
 Liberia 0 16 - 43 (-27) 6 0 0 6
GRUPA 23
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Noeliuka FC 13 35 - 11 (+24) 6 4 1 1
 Os Maneta 12 36 - 22 (+14) 6 4 0 2
 Дынама Мiнск 10 27 - 21 (+6) 6 3 1 2
 Viola 65 Timisoara 0 9 - 53 (-44) 6 0 0 6
GRUPA 24
Numele echipei PTS F-A P W D L
 nacional welcome 15 31 - 4 (+27) 6 5 0 1
 real sporting fiorentina 10 19 - 18 (+1) 6 3 1 2
 AGUILA Futbol Club 6 14 - 27 (-13) 6 2 0 4
 Black Stars 4 6 - 21 (-15) 6 1 1 4
GRUPA 25
Numele echipei PTS F-A P W D L
 R.C. PHENIX 16 41 - 2 (+39) 6 5 1 0
 WINNER`S DUBAI Club 7 20 - 16 (+4) 6 2 1 3
 Albirroja 6 14 - 27 (-13) 6 2 0 4
 CARABOBO FC 6 18 - 48 (-30) 6 2 0 4
GRUPA 26
Numele echipei PTS F-A P W D L
 ESSEF 18 45 - 18 (+27) 6 6 0 0
 Shahter 12 40 - 27 (+13) 6 4 0 2
 Ustronie 6 32 - 39 (-7) 6 2 0 4
 Waas United 0 18 - 51 (-33) 6 0 0 6
GRUPA 27
Numele echipei PTS F-A P W D L
 DANFC 15 32 - 8 (+24) 6 5 0 1
 FC Afalina 15 37 - 17 (+20) 6 5 0 1
 Hooligans United 6 16 - 30 (-14) 6 2 0 4
 Top Notch Football 0 0 - 30 (-30) 6 0 0 6
GRUPA 28
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Charrua 15 57 - 19 (+38) 6 5 0 1
 AIK 12 39 - 31 (+8) 6 4 0 2
 Beitar FC 9 31 - 42 (-11) 6 3 0 3
 Vienuolika 0 17 - 52 (-35) 6 0 0 6
GRUPA 29
Numele echipei PTS F-A P W D L
 rojolocura 18 29 - 3 (+26) 6 6 0 0
 Motociclettababbeo 12 33 - 9 (+24) 6 4 0 2
 FC Vyborg 6 17 - 27 (-10) 6 2 0 4
 筋肉神殿 0 8 - 48 (-40) 6 0 0 6
GRUPA 30
Numele echipei PTS F-A P W D L
 giant taifuns 16 18 - 0 (+18) 6 5 1 0
 Sion 10 28 - 28 (0) 6 3 1 2
 Maczugi Krosno 6 27 - 23 (+4) 6 2 0 4
 Untura in Damigeana 3 12 - 34 (-22) 6 1 0 5
GRUPA 31
Numele echipei PTS F-A P W D L
 F.C. Infinito 16 48 - 19 (+29) 6 5 1 0
 Crossing de Schaerbeek . 10 33 - 29 (+4) 6 3 1 2
 Los Chullas de Castilla 9 37 - 28 (+9) 6 3 0 3
 Boca Juniors. 0 16 - 58 (-42) 6 0 0 6
GRUPA 32
Numele echipei PTS F-A P W D L
 Heroes FC 18 25 - 0 (+25) 6 6 0 0
 Rompe Cocos 9 32 - 16 (+16) 6 3 0 3
 Os Pilas F.C. 9 19 - 21 (-2) 6 3 0 3
 Le Havre AC 0 1 - 40 (-39) 6 0 0 6


Meciuri
Etapa 1
MIKI FC 1969 - Kolopetinitsa 4 - 6 Maximum - tifon de munro 0 - 1
AQUAE FLAVIAE - Schinkelkade 5 - 0 A.C. Lake Baikal - Evangelista S.C. 7 - 2
F.C. AMIC - Cromos prá Troca 5 - 7 Xanthi FC - Shirma 10 - 2
Freitagplan - Aliaga FC 12 - 2 AC Milan 1899 - Texas 8 - 1
WPM Hustlers - FC Christkindl 9 - 0 Jászberényi Lehel... - Galatasaray 0 - 5
Independiente Santa fe - Drusti 3 - 0 FC Vinc - zwaagwesteinde 3 - 1
Baile Atha Cliath - Adriatica 5 - 9 IK Zvaigznes - BUCARAMANGA FC. 5 - 0
chinarro´s club - SW Harelbeke 2 - 12 Millonarios F.C.R. - Phenomen 12 - 2
P.F.C. LA RÚA - Boneco F. C. 12 - 2 The Margarita FC - NK Species 6 - 6
Bierpower - C.D. Tenerife 8 - 4 Blue Lions - TSV Spalt 13 - 2
Tigres.F.C - KILLERS F.C 12 - 1 Šumbar team - 英俊潇洒一表人才 5 - 6
goleadores - the Jennys 7 - 0 Fc Bělidla - Tufoil FC 0 - 5
Jnvorio F.c. - Los rayos 12 - 2 Junior Dinosaurs - King David 13 - 2
Colo-Colo - Les ARAVIS 4 - 0 FAPESA RACING TEAM - FK Žalgiris 7 - 4
fc stadlkirchen - Supercampeones 5 - 0 BJD Panthers - Anillos de Oro 4 - 9
FC POLY TIMISOARA - EL FRONTON 0 - 5 Pampers United - Šumari 9 - 0
Juventud Antoniana - nyampa-zampa 0 - 5 Guadalajara - Balkis 2 - 8
comeon - C.D. GESVER 11 - 1 Choricuas - harcosok63 4 - 2
pinkipoje - Nakhon Si Thammarat 0 - 1 Defensor Lima - New York Leopards 4 - 0
Nazaret - Torpedo Epsilon 4 - 0 WP Olkankolkka - Flamengo 4 - 0
Struer F.C. - CimediRapaUTD 6 - 0 Stroelers - left united 8 - 0
Peon Ocho F.C - A.S.Fidanken 6 - 0 Energia - Liberia 4 - 0
Noeliuka FC - Os Maneta 7 - 0 Дынама Мiнск - Viola 65 Timisoara 8 - 3
nacional welcome - real sporting fiorentina 0 - 4 AGUILA Futbol Club - Black Stars 8 - 1
R.C. PHENIX - WINNER`S DUBAI Club 3 - 0 CARABOBO FC - Albirroja 7 - 4
Ustronie - ESSEF 6 - 7 Waas United - Shahter 5 - 7
DANFC - Hooligans United 8 - 0 FC Afalina - Top Notch Football 5 - 0
Vienuolika - Charrua 2 - 9 Beitar FC - AIK 7 - 4
rojolocura - FC Vyborg 3 - 0 筋肉神殿 - Motociclettababbeo 0 - 10
Maczugi Krosno - giant taifuns 0 - 2 Untura in Damigeana - Sion 5 - 10
Crossing de Schaerbeek . - Los Chullas de Castilla 5 - 3 F.C. Infinito - Boca Juniors. 10 - 2
Heroes FC - Os Pilas F.C. 4 - 0 Rompe Cocos - Le Havre AC 14 - 1
Etapa 2
tifon de munro - MIKI FC 1969 4 - 10 Kolopetinitsa - Maximum 7 - 0
Evangelista S.C. - AQUAE FLAVIAE 0 - 4 Schinkelkade - A.C. Lake Baikal 9 - 5
Shirma - F.C. AMIC 2 - 12 Cromos prá Troca - Xanthi FC 0 - 3
Texas - Freitagplan 3 - 9 Aliaga FC - AC Milan 1899 2 - 10
Galatasaray - WPM Hustlers 0 - 5 FC Christkindl - Jászberényi Lehel... 7 - 5
zwaagwesteinde - Independiente Santa fe 2 - 4 Drusti - FC Vinc 6 - 5
BUCARAMANGA FC. - Baile Atha Cliath 0 - 5 Adriatica - IK Zvaigznes 10 - 2
Phenomen - chinarro´s club 9 - 4 SW Harelbeke - Millonarios F.C.R. 8 - 5
NK Species - P.F.C. LA RÚA 0 - 3 Boneco F. C. - The Margarita FC 11 - 2
TSV Spalt - Bierpower 1 - 10 C.D. Tenerife - Blue Lions 2 - 10
英俊潇洒一表人才 - Tigres.F.C 2 - 11 KILLERS F.C - Šumbar team 10 - 1
Tufoil FC - goleadores 5 - 2 the Jennys - Fc Bělidla 0 - 4
King David - Jnvorio F.c. 0 - 3 Los rayos - Junior Dinosaurs 4 - 9
FK Žalgiris - Colo-Colo 5 - 4 Les ARAVIS - FAPESA RACING TEAM 0 - 3
Anillos de Oro - fc stadlkirchen 2 - 11 Supercampeones - BJD Panthers 2 - 0
Šumari - FC POLY TIMISOARA 4 - 7 EL FRONTON - Pampers United 10 - 3
Balkis - Juventud Antoniana 0 - 5 nyampa-zampa - Guadalajara 3 - 0
harcosok63 - comeon 2 - 7 C.D. GESVER - Choricuas 4 - 0
New York Leopards - pinkipoje 2 - 3 Nakhon Si Thammarat - Defensor Lima 10 - 0
Flamengo - Nazaret 0 - 9 Torpedo Epsilon - WP Olkankolkka 10 - 4
left united - Struer F.C. 0 - 9 CimediRapaUTD - Stroelers 0 - 4
Liberia - Peon Ocho F.C 3 - 10 A.S.Fidanken - Energia 0 - 3
Viola 65 Timisoara - Noeliuka FC 2 - 6 Os Maneta - Дынама Мiнск 2 - 1
Black Stars - nacional welcome 0 - 4 real sporting fiorentina - AGUILA Futbol Club 11 - 1
Albirroja - R.C. PHENIX 0 - 5 WINNER`S DUBAI Club - CARABOBO FC 10 - 1
Shahter - Ustronie 10 - 2 ESSEF - Waas United 11 - 4
Top Notch Football - DANFC 0 - 5 Hooligans United - FC Afalina 3 - 9
AIK - Vienuolika 8 - 4 Charrua - Beitar FC 13 - 2
Motociclettababbeo - rojolocura 0 - 2 FC Vyborg - 筋肉神殿 8 - 1
Sion - Maczugi Krosno 8 - 6 giant taifuns - Untura in Damigeana 4 - 0
Boca Juniors. - Crossing de Schaerbeek . 4 - 8 Los Chullas de Castilla - F.C. Infinito 4 - 7
Le Havre AC - Heroes FC 0 - 5 Os Pilas F.C. - Rompe Cocos 3 - 9
Etapa 3
tifon de munro - Kolopetinitsa 0 - 13 Maximum - MIKI FC 1969 0 - 8
Evangelista S.C. - Schinkelkade 5 - 7 A.C. Lake Baikal - AQUAE FLAVIAE 0 - 3
Shirma - Cromos prá Troca 2 - 10 Xanthi FC - F.C. AMIC 6 - 9
Texas - Aliaga FC 2 - 0 AC Milan 1899 - Freitagplan 0 - 0
Galatasaray - FC Christkindl 12 - 2 Jászberényi Lehel... - WPM Hustlers 2 - 8
zwaagwesteinde - Drusti 1 - 0 FC Vinc - Independiente Santa fe 4 - 7
BUCARAMANGA FC. - Adriatica 2 - 12 IK Zvaigznes - Baile Atha Cliath 2 - 7
Phenomen - SW Harelbeke 0 - 4 Millonarios F.C.R. - chinarro´s club 8 - 6
NK Species - Boneco F. C. 0 - 8 The Margarita FC - P.F.C. LA RÚA 0 - 5
TSV Spalt - C.D. Tenerife 6 - 4 Blue Lions - Bierpower 4 - 2
英俊潇洒一表人才 - KILLERS F.C 2 - 13 Šumbar team - Tigres.F.C 1 - 10
Tufoil FC - the Jennys 6 - 7 Fc Bělidla - goleadores 0 - 8
King David - Los rayos 10 - 5 Junior Dinosaurs - Jnvorio F.c. 2 - 10
FK Žalgiris - Les ARAVIS 0 - 4 FAPESA RACING TEAM - Colo-Colo 1 - 0
Anillos de Oro - Supercampeones 11 - 2 BJD Panthers - fc stadlkirchen 0 - 1
Šumari - EL FRONTON 0 - 9 Pampers United - FC POLY TIMISOARA 0 - 4
Balkis - nyampa-zampa 4 - 10 Guadalajara - Juventud Antoniana 0 - 9
harcosok63 - C.D. GESVER 1 - 8 Choricuas - comeon 0 - 3
New York Leopards - Nakhon Si Thammarat 6 - 8 Defensor Lima - pinkipoje 0 - 6
Flamengo - Torpedo Epsilon 0 - 2 WP Olkankolkka - Nazaret 0 - 6
left united - CimediRapaUTD 0 - 8 Stroelers - Struer F.C. 0 - 9
Liberia - A.S.Fidanken 4 - 11 Energia - Peon Ocho F.C 0 - 9
Viola 65 Timisoara - Os Maneta 2 - 10 Дынама Мiнск - Noeliuka FC 0 - 0
Black Stars - real sporting fiorentina 0 - 4 AGUILA Futbol Club - nacional welcome 0 - 5
Albirroja - WINNER`S DUBAI Club 1 - 6 CARABOBO FC - R.C. PHENIX 0 - 13
Shahter - ESSEF 0 - 5 Waas United - Ustronie 3 - 10
Top Notch Football - Hooligans United 0 - 5 FC Afalina - DANFC 0 - 7
AIK - Charrua 9 - 4 Beitar FC - Vienuolika 9 - 4
Motociclettababbeo - FC Vyborg 9 - 4 筋肉神殿 - rojolocura 2 - 7
Sion - giant taifuns 0 - 0 Untura in Damigeana - Maczugi Krosno 0 - 5
Boca Juniors. - Los Chullas de Castilla 4 - 10 F.C. Infinito - Crossing de Schaerbeek . 5 - 0
Le Havre AC - Os Pilas F.C. 0 - 8 Rompe Cocos - Heroes FC 0 - 2
Etapa 4
Kolopetinitsa - MIKI FC 1969 0 - 0 tifon de munro - Maximum 5 - 0
Schinkelkade - AQUAE FLAVIAE 0 - 0 Evangelista S.C. - A.C. Lake Baikal 3 - 0
Cromos prá Troca - F.C. AMIC 1 - 0 Shirma - Xanthi FC 3 - 8
Aliaga FC - Freitagplan 2 - 12 Texas - AC Milan 1899 0 - 8
FC Christkindl - WPM Hustlers 12 - 1 Galatasaray - Jászberényi Lehel... 9 - 2
Drusti - Independiente Santa fe 9 - 3 zwaagwesteinde - FC Vinc 0 - 5
Adriatica - Baile Atha Cliath 9 - 3 BUCARAMANGA FC. - IK Zvaigznes 7 - 1
SW Harelbeke - chinarro´s club 0 - 5 Phenomen - Millonarios F.C.R. 2 - 11
Boneco F. C. - P.F.C. LA RÚA 10 - 3 NK Species - The Margarita FC 8 - 5
C.D. Tenerife - Bierpower 9 - 4 TSV Spalt - Blue Lions 2 - 11
KILLERS F.C - Tigres.F.C 0 - 6 英俊潇洒一表人才 - Šumbar team 2 - 0
the Jennys - goleadores 2 - 9 Tufoil FC - Fc Bělidla 5 - 9
Los rayos - Jnvorio F.c. 3 - 11 King David - Junior Dinosaurs 9 - 4
Les ARAVIS - Colo-Colo 4 - 8 FK Žalgiris - FAPESA RACING TEAM 0 - 6
Supercampeones - fc stadlkirchen 0 - 0 Anillos de Oro - BJD Panthers 9 - 2
EL FRONTON - FC POLY TIMISOARA 0 - 0 Šumari - Pampers United 0 - 11
nyampa-zampa - Juventud Antoniana 3 - 5 Balkis - Guadalajara 2 - 10
C.D. GESVER - comeon 8 - 5 harcosok63 - Choricuas 0 - 2
Nakhon Si Thammarat - pinkipoje 5 - 2 New York Leopards - Defensor Lima 4 - 0
Torpedo Epsilon - Nazaret 1 - 12 Flamengo - WP Olkankolkka 0 - 8
CimediRapaUTD - Struer F.C. 0 - 1 left united - Stroelers 1 - 8
A.S.Fidanken - Peon Ocho F.C 0 - 4 Liberia - Energia 0 - 3
Os Maneta - Noeliuka FC 9 - 3 Viola 65 Timisoara - Дынама Мiнск 2 - 9
real sporting fiorentina - nacional welcome 0 - 12 Black Stars - AGUILA Futbol Club 5 - 0
WINNER`S DUBAI Club - R.C. PHENIX 0 - 0 Albirroja - CARABOBO FC 6 - 0
ESSEF - Ustronie 7 - 4 Shahter - Waas United 11 - 2
Hooligans United - DANFC 0 - 3 Top Notch Football - FC Afalina 0 - 5
Charrua - Vienuolika 10 - 2 AIK - Beitar FC 7 - 4
FC Vyborg - rojolocura 0 - 6 Motociclettababbeo - 筋肉神殿 9 - 1
giant taifuns - Maczugi Krosno 1 - 0 Sion - Untura in Damigeana 5 - 0
Los Chullas de Castilla - Crossing de Schaerbeek . 6 - 4 Boca Juniors. - F.C. Infinito 2 - 11
Os Pilas F.C. - Heroes FC 0 - 4 Le Havre AC - Rompe Cocos 0 - 5
Etapa 5
MIKI FC 1969 - tifon de munro 9 - 0 Maximum - Kolopetinitsa 0 - 2
AQUAE FLAVIAE - Evangelista S.C. 4 - 0 A.C. Lake Baikal - Schinkelkade 2 - 6
F.C. AMIC - Shirma 8 - 4 Xanthi FC - Cromos prá Troca 8 - 2
Freitagplan - Texas 8 - 2 AC Milan 1899 - Aliaga FC 1 - 0
WPM Hustlers - Galatasaray 5 - 7 Jászberényi Lehel... - FC Christkindl 0 - 5
Independiente Santa fe - zwaagwesteinde 9 - 4 FC Vinc - Drusti 6 - 4
Baile Atha Cliath - BUCARAMANGA FC. 14 - 2 IK Zvaigznes - Adriatica 3 - 11
chinarro´s club - Phenomen 3 - 10 Millonarios F.C.R. - SW Harelbeke 9 - 4
P.F.C. LA RÚA - NK Species 6 - 0 The Margarita FC - Boneco F. C. 2 - 12
Bierpower - TSV Spalt 11 - 2 Blue Lions - C.D. Tenerife 0 - 8
Tigres.F.C - 英俊潇洒一表人才 11 - 0 Šumbar team - KILLERS F.C 1 - 9
goleadores - Tufoil FC 11 - 2 Fc Bělidla - the Jennys 7 - 5
Jnvorio F.c. - King David 4 - 0 Junior Dinosaurs - Los rayos 10 - 4
Colo-Colo - FK Žalgiris 7 - 5 FAPESA RACING TEAM - Les ARAVIS 4 - 0
fc stadlkirchen - Anillos de Oro 5 - 0 BJD Panthers - Supercampeones 0 - 4
FC POLY TIMISOARA - Šumari 7 - 0 Pampers United - EL FRONTON 12 - 0
Juventud Antoniana - Balkis 5 - 0 Guadalajara - nyampa-zampa 5 - 9
comeon - harcosok63 4 - 2 Choricuas - C.D. GESVER 0 - 0
pinkipoje - New York Leopards 6 - 3 Defensor Lima - Nakhon Si Thammarat 1 - 2
Nazaret - Flamengo 4 - 0 WP Olkankolkka - Torpedo Epsilon 6 - 8
Struer F.C. - left united 11 - 0 Stroelers - CimediRapaUTD 9 - 0
Peon Ocho F.C - Liberia 7 - 5 Energia - A.S.Fidanken 3 - 0
Noeliuka FC - Viola 65 Timisoara 9 - 0 Дынама Мiнск - Os Maneta 9 - 4
nacional welcome - Black Stars 5 - 0 AGUILA Futbol Club - real sporting fiorentina 5 - 0
R.C. PHENIX - Albirroja 9 - 0 CARABOBO FC - WINNER`S DUBAI Club 8 - 4
Ustronie - Shahter 2 - 8 Waas United - ESSEF 0 - 4
DANFC - Top Notch Football 5 - 0 FC Afalina - Hooligans United 10 - 3
Vienuolika - AIK 2 - 8 Beitar FC - Charrua 1 - 11
rojolocura - Motociclettababbeo 2 - 0 筋肉神殿 - FC Vyborg 3 - 5
Maczugi Krosno - Sion 11 - 5 Untura in Damigeana - giant taifuns 0 - 5
Crossing de Schaerbeek . - Boca Juniors. 9 - 4 F.C. Infinito - Los Chullas de Castilla 8 - 4
Heroes FC - Le Havre AC 5 - 0 Rompe Cocos - Os Pilas F.C. 4 - 5
Etapa 6
Kolopetinitsa - tifon de munro 6 - 0 MIKI FC 1969 - Maximum 7 - 0
Schinkelkade - Evangelista S.C. 9 - 2 AQUAE FLAVIAE - A.C. Lake Baikal 1 - 0
Cromos prá Troca - Shirma 9 - 3 F.C. AMIC - Xanthi FC 7 - 7
Aliaga FC - Texas 1 - 1 Freitagplan - AC Milan 1899 0 - 5
FC Christkindl - Galatasaray 5 - 0 WPM Hustlers - Jászberényi Lehel... 5 - 0
Drusti - zwaagwesteinde 2 - 0 Independiente Santa fe - FC Vinc 5 - 0
Adriatica - BUCARAMANGA FC. 13 - 2 Baile Atha Cliath - IK Zvaigznes 9 - 2
SW Harelbeke - Phenomen 12 - 2 chinarro´s club - Millonarios F.C.R. 1 - 12
Boneco F. C. - NK Species 11 - 2 P.F.C. LA RÚA - The Margarita FC 4 - 1
C.D. Tenerife - TSV Spalt 0 - 5 Bierpower - Blue Lions 5 - 0
KILLERS F.C - 英俊潇洒一表人才 11 - 1 Tigres.F.C - Šumbar team 9 - 0
the Jennys - Tufoil FC 10 - 4 goleadores - Fc Bělidla 3 - 0
Los rayos - King David 2 - 8 Jnvorio F.c. - Junior Dinosaurs 10 - 3
Les ARAVIS - FK Žalgiris 2 - 0 Colo-Colo - FAPESA RACING TEAM 0 - 0
Supercampeones - Anillos de Oro 11 - 4 fc stadlkirchen - BJD Panthers 7 - 5
EL FRONTON - Šumari 1 - 0 FC POLY TIMISOARA - Pampers United 0 - 0
nyampa-zampa - Balkis 5 - 0 Juventud Antoniana - Guadalajara 12 - 1
C.D. GESVER - harcosok63 4 - 2 comeon - Choricuas 7 - 1
Nakhon Si Thammarat - New York Leopards 11 - 1 pinkipoje - Defensor Lima 6 - 2
Torpedo Epsilon - Flamengo 9 - 0 Nazaret - WP Olkankolkka 9 - 2
CimediRapaUTD - left united 9 - 0 Struer F.C. - Stroelers 5 - 4
A.S.Fidanken - Liberia 8 - 4 Peon Ocho F.C - Energia 11 - 2
Os Maneta - Viola 65 Timisoara 11 - 0 Noeliuka FC - Дынама Мiнск 10 - 0
real sporting fiorentina - Black Stars 0 - 0 nacional welcome - AGUILA Futbol Club 5 - 0
WINNER`S DUBAI Club - Albirroja 0 - 3 R.C. PHENIX - CARABOBO FC 11 - 2
ESSEF - Shahter 11 - 4 Ustronie - Waas United 8 - 4
Hooligans United - Top Notch Football 5 - 0 DANFC - FC Afalina 4 - 8
Charrua - AIK 10 - 3 Vienuolika - Beitar FC 3 - 8
FC Vyborg - Motociclettababbeo 0 - 5 rojolocura - 筋肉神殿 9 - 1
giant taifuns - Sion 6 - 0 Maczugi Krosno - Untura in Damigeana 5 - 7
Los Chullas de Castilla - Boca Juniors. 10 - 0 Crossing de Schaerbeek . - F.C. Infinito 7 - 7
Os Pilas F.C. - Le Havre AC 3 - 0 Heroes FC - Rompe Cocos 5 - 0


Golgheter
Poziţionare Jucător Echipa Goluri
  León Gamboa   Millonarios F.C.R. 30


Eliminatorii: 6 Runde
Etapa 5

32.1 Kolopetinitsa
11 - 1
Schinkelkade

32.2 Xanthi FC
8 - 6
Freitagplan

32.3 Galatasaray
9 - 4
Drusti

32.4 Adriatica
10 - 5
SW Harelbeke

32.5 Boneco F. C.
2 - 8
Blue Lions

32.6 Tigres.F.C
12 - 0
Fc Bělidla

32.7 Jnvorio F.c.
0 - 1
Colo-Colo

32.8 fc stadlkirchen
0 - 4
FC POLY TIMISOARA

32.9 Juventud Antoniana
9 - 5
C.D. GESVER

32.10 Nakhon Si Thammarat
9 - 4
Torpedo Epsilon

32.11 Struer F.C.
5 - 9
Energia

32.12 Noeliuka FC
2 - 8
real sporting fiorentina

32.13 R.C. PHENIX
11 - 3
Shahter

32.14 DANFC
8 - 2
AIK

32.15 rojolocura
9 - 0
Sion

32.16 F.C. Infinito
12 - 2
Rompe Cocos

32.17 AQUAE FLAVIAE
2 - 0
MIKI FC 1969

32.18 AC Milan 1899
0 - 0
Cromos prá Troca

32.19 Independiente Santa fe
3 - 0
WPM Hustlers

32.20 Millonarios F.C.R.
5 - 8
Baile Atha Cliath

32.21 Bierpower
0 - 3
P.F.C. LA RÚA

32.22 goleadores
2 - 8
KILLERS F.C

32.23 FAPESA RACING TEAM
4 - 0
Junior Dinosaurs

32.24 EL FRONTON
9 - 4
Supercampeones

32.25 comeon
0 - 1
nyampa-zampa

32.26 Nazaret
9 - 2
pinkipoje

32.27 Peon Ocho F.C
4 - 0
Stroelers

32.28 nacional welcome
0 - 4
Os Maneta

32.29 ESSEF
3 - 9
WINNER`S DUBAI Club

32.30 Charrua
0 - 1
FC Afalina

32.31 giant taifuns
1 - 0
Motociclettababbeo

32.32 Heroes FC
2 - 9
Crossing de Schaerbeek .

saisprezecimi

16.1 Kolopetinitsa
11 - 3
Xanthi FC

16.2 Galatasaray
0 - 5
Adriatica

16.3 Blue Lions
0 - 6
Tigres.F.C

16.4 Colo-Colo
0 - 0
FC POLY TIMISOARA

16.5 Juventud Antoniana
10 - 1
Nakhon Si Thammarat

16.6 Energia
2 - 11
real sporting fiorentina

16.7 R.C. PHENIX
10 - 4
DANFC

16.8 rojolocura
1 - 9
F.C. Infinito

16.9 AQUAE FLAVIAE
0 - 0
AC Milan 1899

16.10 Independiente Santa fe
7 - 3
Baile Atha Cliath

16.11 P.F.C. LA RÚA
5 - 3
KILLERS F.C

16.12 FAPESA RACING TEAM
0 - 0
EL FRONTON

16.13 nyampa-zampa
0 - 0
Nazaret

16.14 Peon Ocho F.C
0 - 0
Os Maneta

16.15 WINNER`S DUBAI Club
9 - 5
FC Afalina

16.16 giant taifuns
3 - 4
Crossing de Schaerbeek .

Optimi de finala

8.1 Kolopetinitsa
2 - 3
Adriatica

8.2 Tigres.F.C
0 - 0
FC POLY TIMISOARA

8.3 Juventud Antoniana
9 - 0
real sporting fiorentina

8.4 R.C. PHENIX
2 - 1
F.C. Infinito

8.5 AQUAE FLAVIAE
9 - 1
Independiente Santa fe

8.6 P.F.C. LA RÚA
0 - 0
FAPESA RACING TEAM

8.7 Nazaret
5 - 8
Peon Ocho F.C

8.8 WINNER`S DUBAI Club
5 - 8
Crossing de Schaerbeek .

Sferturi de finala

4.1 Adriatica
0 - 1
FC POLY TIMISOARA

4.2 Juventud Antoniana
11 - 4
R.C. PHENIX

4.3 AQUAE FLAVIAE
6 - 7
FAPESA RACING TEAM

4.4 Peon Ocho F.C
10 - 2
Crossing de Schaerbeek .

Semifinale

2.1 FC POLY TIMISOARA
0 - 0
Juventud Antoniana

2.2 FAPESA RACING TEAM
1 - 0
Peon Ocho F.C

Finala

1.1 FC POLY TIMISOARA
0 - 0
FAPESA RACING TEAM



Lista celor inregistrati
1.     real sporting fiorentina → ES
2.     Nazaret → ES
3.     KILLERS F.C → ES
4.     Anillos de Oro → ES
5.     C.D. GESVER → ES
6.     nyampa-zampa → ES
7.     P.F.C. LA RÚA → ES
8.     chinarro´s club → ES
9.     Noeliuka FC → ES
10.     C.D. Tenerife → ES
11.     Blue Lions → RO
12.     AC Milan 1899 → RO
13.     FC POLY TIMISOARA → RO
14.     Untura in Damigeana → RO
15.     DANFC → RO
16.     F.C. AMIC → RO
17.     LPS Zimnicea → RO
18.     Viola 65 Timisoara → RO
19.     Jnvorio F.c. → IT
20.     A.S.Fidanken → IT
21.     F.C. Infinito → IT
22.     MIKI FC 1969 → IT
23.     Motociclettababbeo → IT
24.     CimediRapaUTD → IT
25.     A.C. Lake Baikal → IT
26.     rojolocura → AR
27.     Juventud Antoniana → AR
28.     EL FRONTON → AR
29.     Boneco F. C. → AR
30.     SPORTMAN FUTBOL CLUB → AR
31.     Boca Juniors. → AR
32.     Sportivo Patria → AR
33.     AQUAE FLAVIAE → PT
34.     Top Notch Football → PT
35.     Cromos prá Troca → PT
36.     Fundação Caminhos Livres → PT
37.     Os Pilas F.C. → PT
38.     Maczugi Krosno → PL
39.     Ustronie → PL
40.     pinkipoje → PL
41.     Phenomen → PL
42.     Struer F.C. → DK
43.     Tufoil FC → DK
44.     comeon → DK
45.     Stroelers → BE
46.     Crossing de Schaerbeek . → BE
47.     SW Harelbeke → BE
48.     Waas United → BE
49.     Tigres.F.C → UY
50.     nacional welcome → UY
51.     Rompe Cocos → UY
52.     Charrua → BR
53.     Futebol Clube Curitiba → BR
54.     Os Maneta → BR
55.     goleadores → PE
56.     Olympique Lima → PE
57.     Club Sportivo Madre de Dios → PE
58.     Peon Ocho F.C → CL
59.     Colo-Colo → CL
60.     Provincial Biobío → CL
61.     Choricuas → CL
62.     CARABOBO FC → VE
63.     Evangelista S.C. → VE
64.     The Margarita FC → VE
65.     FC Honka → FI
66.     WP Olkankolkka → FI
67.     Millonarios F.C.R. → MX
68.     FAPESA RACING TEAM → MX
69.     Guadalajara → MX
70.     WPM Hustlers → CH
71.     Bierpower → CH
72.     Fc Bělidla → CZ
73.     FC Vinc → CZ
74.     Maximum → RU
75.     FC Vyborg → RU
76.     Energia → RU
77.     Los rayos → PY
78.     Albirroja → PY
79.     Hooligans United → PY
80.     FC Christkindl → AT
81.     giant taifuns → AT
82.     fc stadlkirchen → AT
83.     Kolopetinitsa → GR
84.     Xanthi FC → GR
85.     R.C. PHENIX → FR
86.     AS Lorient → FR
87.     Les ARAVIS → FR
88.     Independiente Santa fe → CO
89.     BUCARAMANGA FC. → CO
90.     Supercampeones → CO
91.     Freitagplan → DE
92.     Baile Atha Cliath → DE
93.     Torpedo Epsilon → DE
94.     TSV Spalt → DE
95.     Fire Idaho → US
96.     Revolution Florida → US
97.     U.D. Finlandia → EURO
98.     RSCA Colombelgica → EURO
99.     Junior Dinosaurs → NO
100.     King David → SI
101.     NK Puconci → SI
102.     NK Species → SI
103.     Šumari → HR
104.     Šumbar team → HR
105.     zwaagwesteinde → NL
106.     Schinkelkade → NL
107.     Neimenggu Horse → CN
108.     Anhui Huochetou → CN
109.     Vienuolika → LT
110.     LFLS Jurbarkas → LT
111.     Adriatica → MD
112.     Levski Velikotŭrnovska → BG
113.     AIK → SE
114.     Pampers United → GB
115.     Los Chullas de Castilla → EC
116.     Drusti → LV
117.     IK Zvaigznes → LV
118.     SK Denizli → TR
119.     harcosok63 → HU
120.     Jászberényi Lehel 1906 FC → HU
121.     Rayo de Pando → BO
122.     BJD Panthers → IE
123.     IZK Taounate → MA
124.     Shahter → UA
125.     Athletic de Acosta → CR
126.     Spartak Severno-Banat → RS
127.     SKA Магілёў → BY
128.     Beitar FC → IL
Informaţii generale & Competiţia
01.  España → 10 Echipe
02.  România → 8 Echipe
03.  Italia → 7 Echipe
04.  Argentina → 7 Echipe
05.  Portugal → 5 Echipe
06.  Polska → 4 Echipe
07.  Danmark → 3 Echipe
08.  België → 4 Echipe
09.  Uruguay → 3 Echipe
10.  Brasil → 3 Echipe
11.  Perú → 3 Echipe
12.  Chile → 4 Echipe
13.  Venezuela → 3 Echipe
14.  Suomi → 2 Echipe
15.  México → 3 Echipe
16.  Schweiz → 2 Echipe
17.  Česká republika → 2 Echipe
18.  Rossiya → 3 Echipe
19.  Paraguay → 3 Echipe
20.  Österreich → 3 Echipe
21.  Hellas → 2 Echipe
22.  France → 3 Echipe
23.  Colombia → 3 Echipe
24.  Deutschland → 4 Echipe
25.  USA → 2 Echipe
26.  Global PRO → 2 Echipe
27.  Norge → 1 Echipe
28.  Slovenija → 3 Echipe
29.  Hrvatska → 2 Echipe
30.  Nederland → 2 Echipe
31.  China → 2 Echipe
32.  Lietuva → 2 Echipe
33.  Moldova → 1 Echipe
34.  Bulgaria → 1 Echipe
35.  Sverige → 1 Echipe
36.  England → 1 Echipe
37.  Ecuador → 1 Echipe
38.  Latvija → 2 Echipe
39.  Türkiye → 1 Echipe
40.  Magyarország → 2 Echipe
41.  Bolivia → 1 Echipe
42.  Ireland → 1 Echipe
43.  Al-Maghrib → 1 Echipe
44.  Ukraina → 1 Echipe
45.  Costa Rica → 1 Echipe
46.  Srbija → 1 Echipe
47.  Belarus → 1 Echipe
48.  Israel → 1 Echipe

Primul slot:
- Prima optiune: Echipa castigatoare a Diviziei I.

Al doilea slot:
- Prima optiune: Echipa castigatoare a Cupei.
- A 2-a optiune: Echipa care a pierdut finala Cupei.
- A 3-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 2 in Divizia I.

Al treilea slot:
- Prima optiune: Echipa care a terminat pe locul 2 in Divizia I.
- A 2-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 3 in Divizia I.
- A 3-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 4 in Divizia I.

Al patrulea slot:
- Prima optiune: Echipa care a pierdut finala Cupei.
- A 2-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 3 in Divizia I.
- A 3-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 4 in Divizia I.
- A 4-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 5 in Divizia I.

Al cincilea slot:
- Prima optiune: Echipa care a terminat pe locul 3 in Divizia I.
- A 2-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 4 in Divizia I.
- A 3-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 5 in Divizia I.
- A 4-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 6 in Divizia I.
- A 5-a optiune: Echipa care a terminat pe locul 7 in Divizia I.

Sloturi și ordinea opțiunilor, reguli generale:
Fiecare tara are un numar specific de sloturi, iar numarul de sloturi depinde de numarul de utilizatori si divizii ale tarii (pe viitor dorim sa punem la punct alt tip de rang). Fiecare slot este oferit urmarind ordinul optiunilor. Acest lucru inseamna ca, daca prima optiune este o echipa deja calificata sau este o echipa bot atunci sistemul trece la urmatoarea optiune pana ce fiecare slot este ocupat cu o echipa.
Câştigătorul competiţiei
Echipe



FC POLY TIMISOARA





FAPESA RACING TEAM





 
Înapoi

Sus




 Echipe: 16.464 · Conectaţi: 4
Alege limba →
Te afli in US-RO 
 
 
ProFurgol.com ®
Privat - 0.337 - Aviz legal